İSO MAKİNA, Makina imalatı, Cnc Dik İşlem Fason İmalatı, Cnc Torna Fason İmalatı, Cnc Tel Erazyon Fason İmalatı, Tekstil Makinaları Revizyon Ve Yedek Parça İmalatı, Kablo Makinaları Revizyon Ve Yedek Parça İmalatı,İSOMAKİNA Yumurta Viyol Kalıbı CNC Dik İşleme Makine Yedek Parça İmalatı, Kütahya cnc fason üretim firması,

Cnc Duble Kolon Fason Yedek Parça İmalatı, Azdırma Fellow Dişli İmalatı, Kesme Ezme Kalıp imalatı, Saç Kesim Lazer Parça İmalatı, Mermer Makinaları Yedek Parça İmalatı,Denizli fason imalat, Makine Yedek Parça, Konya cnc yatay fason imalat, Burdur cnc yatay işleme, Uşak cnc fason yatay işleme, Muğla cnc torna işleme, Aydın cnc dikey işleme, Afyon cnc fason dikey işleme, Isparta cnc yatay işleme merkezi,

Süt ve Su Tankı İmalatı, Plastik Enjeksiyon Kalıp İmalatı, Proje Bazlı Makina Yedek Parça İmalatı, Kağıt Makinaları Revizyon Ve Yedek Parça İmalatı, fason imalat yaptıran firmalar, fason imalat denizli fason imalatcı, fason üretim, firması firmaları, fasoncu, cnc fason imalat ve üretim firması, Eskişehir cnc işleme merkezi fason cnc imalat, Antalya cnc torna fason işleme merkezi, fason imalat işleri işi, fason imalat firmaları, fason imalat şirketleri,

whatsapp

Kurumsal

2016 yılında hizmet vermeye başlayan ; genç yenilikçi ve dinamik bir kadroya sahiptir. Kuruluğu andan itibaren sektöründe belirli bir müşteri potansiyeline ulaşmış ve ilk yıl itibarıyla kalitesi ile tercih edilen firma haline gelmiştir. Birinci yılımızda 300 kalıp ve 10.000 adet yedek parça imal ederek belirli ve sabit müşteri portföyüne ulaşmıştır.

İSO MAKİNA ülke genelinde hizmet veren  kalıp-yedek parça imalatı bakım ve onarım firmasıdır. İthal ürün kullanan pek çok sektörde çalışmalarımız sonucunda aynı ürünleri talep doğrultusunda  bizimle çalışarak geçmişte ithal ettikleri ürünlerin tamamını daha ekonomik ve daha hızlı olarak firmamızdan temin etmektedirler.
Birçok TÜBİTAK projesinde kullanılan kalıp ve makine yedek parçaları tarafımızdan imal edilmiştir.

İSO MAKİNA olarak kurumsal kimliğimizi güçlendirmeye ve pazarımızı genişletmeye devam edeceğiz. Bu kapsamda başta KOSGEB ve TÜBİTAK olmak üzere girişimlerini sürdürerek, devam eden proje ağını genişleterek başarılarını her daim daha ileriye taşıyacaktır.Sektöründe öncü olabilmek için başlamış olduğu işleri başarı ile tamamlamak ve termin süresi dahilinde teslim ederek memnuniyet sağlamak hedefi dahilindedir. Teknik ve idari altyapısını zamanın şartlarına göre geliştirecektir.

Misyon: Rekabetçi ve  Sürekli büyüme potansiyeli olan yeni ve çağdaş dünyada her  gün gelişen kalıp ve yedek parça imalat sektöründe müşterilerimizin güvenini kazanarak en iyi hizmeti sağlamak ve bunun yanında eksiksiz sorunsuz zamanında teslimat ile her daim müşteri memnuniyetini kazançlarımızın önünde tutarak hizmet sunmak.

Vizyon:  Dünya çapında kaliteli yenilikçi ve farklı ürünler yaratan Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyaya hizmet sunan Kalıp ve yedek parça imalat sektöründe kalitesiyle fark yaratan tercih edilen bir marka olmak.